Blog > Komentarze do wpisu

Uwaga - reklama!

Osoby uczulone na nachalną reklamę mogą tej notki nie czytać. Bo będzie ona reklamą. I niczym więcej. Bezczelną i wyrwaną z kontekstu blogu...:) Ale czego się nie robi dla przyjaciół?

Stali czytenicy pewnie pamiętają, że kiedyś już wspominałem o otworzonym przez moich przyjaciół e-sklepie z eleganckimi, włoskimi koszulami i krawatami, oraz innymi akcesoriami dla tych którzy z upodobania, bądź obowiązku często chadzają w garniturach. Menswear.pl się ten sklep nazywa.

Mimo kryzysu firma się na szczęście rozwija i niedawno do asortymentu dołączyły koszule z rękawami zapinanymi na spinki, o które niektórzy z Was ostatnim razem się upominali. Już są.

Pojawiły się tam także, i jesem bardzo ciekawy jak zostaną w Polsce przyjęte, męskie bokserki z efektem push-up. Czyli takie Wonderbra dla facetów, tylko że noszone niżej... ;)

Zupełnie szczerze i uczciwie dodam, że miałem kilka razy w ręku sprzedwane tam koszule i krawaty, i ich jakość jest naprawdę przednia. Niestety bokserek nie testowałem...

Gdybyście mieli jakieś pytania, krytyki czy uwagi odnośnie asortymentu, czy funkcjonowania samego sklepu/strony to śmiało możecie je umieścić tutaj w komentarzach. Jestem pewien, że Tomek i Magda odpowiedzą.

Koniec reklamy.


>Technorati tags: , , , ,

poniedziałek, 03 sierpnia 2009, tierralatina

Polecane wpisy

  • Walka z wirusem A (H1N1)

    Lojalnie uprzedzam – jeśli jeszcze kiedyś spotkam jakiegoś zwolennika spiskowych teorii , twierdzącego że tzw. świńska grypa to sztuczny problem wymyślon

  • BlogDay 2009

    Słowo się rzekło , trzeba je dotrzymać. W Ameryce Południowej i w Polsce już 31. sierpnia, czyli wielkie blogaskowe święto , polegające na wyławianiu perełek z

  • Udało się!

    Nieskromnie powiem, że jestem z siebie bardzo dumny . Mnie, żarłokowi i amatorowi alkoholi wszelakich, udało się przeprowadzić głodówkę . Niektórzy nazywają ją

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/08/04 01:02:50
Az mnie kusi aby te push-upy zamowic. Ciekawe czy zona by zauwazyla roznice? ;) Sprzedaz tylko w Polsce, czy moze wysylaja po Europie? Nigdzie tej informacji nie moglem znalezc.
-
2009/08/04 16:24:26
@montsurrolle: Chyba znalazlem odpowiedz na Twoje pytanie: "Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż ekskluzywnej włoskiej odzieży męskiej na terenie Polski."
www.menswear.pl/art/10

Jak widac wspolny europejski rynek nie dotarl jeszcze do wszystkich polskich e-sprzedawcow.