Blog > Komentarze do wpisu

Przygotowania do BlogDay 2009

Tegoroczny BlogDay zbliża się coraz większymi krokami. Przypominam – 31 sierpnia należy opublikować notkę polecającą pięć innych, interesujących naszym zdaniem i niedawno przez nas samych odkrytych, blogów.

Blog Day 2009

Relatywny trud tej operacji polega na tym, że powinny to być blogi różniące się tematem od naszego własnego i nie figurujące wcześniej w naszym blogrollu.

Ale też to właśnie z tego powodu ta zabawa jest aż tak fajna – bo zmusza nas samych, chcących w niej wziąć udział, do eksploracji blogosfery, do wyjścia poza znane nam już linkowe ścieżki.

Ja już od kilku dni zaglądam w wolnych chwilach w nieznane mi wcześniej zakątki sieci, właśnie z myślą o BlogDay. I mam już pierrwszych kandydatów do zareklamowania w przyszły poniedziałek.

Was, tych którzy sami piszą blogi, szczerze zachęcami do wspólnego świętowania blogaskowego święta...


>Technorati tags: , , .

czwartek, 27 sierpnia 2009, tierralatina

Polecane wpisy

  • Walka z wirusem A (H1N1)

    Lojalnie uprzedzam – jeśli jeszcze kiedyś spotkam jakiegoś zwolennika spiskowych teorii , twierdzącego że tzw. świńska grypa to sztuczny problem wymyślon

  • Udało się!

    Nieskromnie powiem, że jestem z siebie bardzo dumny . Mnie, żarłokowi i amatorowi alkoholi wszelakich, udało się przeprowadzić głodówkę . Niektórzy nazywają ją

  • Potrzebuję pomocy!

    Potrzebuję Waszej pomocy. Technicznej. Z konfiguracją domowej, bezprzewodowej sieci . Nie mojej, ale zależy mi bardzo aby działała. Sprawa wygląda następująco:

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
BlogDay 2009 z Tierra Incógnita
Słowo się rzekło , trzeba je dotrzymać. W Ameryce Południowej i w Polsce już 31. sierpnia, więc wielkie blogaskowe święto , polegające na wyławianiu perełek z mętnej i wciąż rosnącej blogosfery. Moich pięć tegorocznych typów, blogów które sam ... »
Wysłany 2009/08/31 08:19:57
Komentarze
Gość: phytochi, 93.171.71.*
2011/05/18 10:21:16
Cudowny post - tak trzymać. Pozrdrawiam.